Projecten

Outrijve, lot 10

Outrijve

Deze prachtige, rustig gelegen, halfopen bebouwing heeft een schitterend zicht op de omgeving!

Niets aangenamer dan vertoeven in de ruime tuin met aangename verzichten en de Schelde. De woning is dan ook langs 2 zijden omgeven door landbouwgrond.

De aangemane living, met grote raampartijen, is een oase van rust en gezelligheid. In de volledig ingerichte open keuken, wordt koken een feest.

Naast de hedendaagse keuken, is een ingerichte berging voorzien. De maatkasten zorgen voor extra opbergmogelijkheden en de extra voorziening voor het plaatsen van een was -en droogmachine, is zeker een troef.

Boven zijn 3 ruime slaapkamers voorzien, een volledig ingerichte badkamer met inloopdouche en bad, en een apart toilet.

De woning heeft reeds een ruime garage. Maar er is de mogelijkheid om een 2de extra garage bij te bouwen.

VERKAVELINGSPLAN

Type: Te koop
Aantal slaapkamers: 3
Tuin/garage: Ja/Ja
Oriëntatie tuin: Zuiden
Opp. perceel: 935 m²
Plan: Nee